На Дану школе, 12.05.2021. године, директорка је након пригодног говора доделила похвалнице најуспешнијим ученицима и захвалнице запосленима за свој допринос унапређивању квалитета рада наше школе.

Такође, драгу колегиницу Весну Гајић – наставника здравствене неге, испратили смо у заслужену пензију.

12.05.2021. године смо обележили наш Дан школе. У холу школе је након поздравне речи директорке, организована свечана подела похвалница успешним ученицима и захвалница запосленима који су својим радом и залагањем то заслужили, затим је емитована онлајн академија и презентација онлајн часописа школе.

Наше мало славље је завршено сазнањем о новим резултатима наших ученика на спортским такмичењима:

– У организацији Савеза за школски спорт одржано је Првенство Републике Србије у ЏУДО-у у Београду 12.05.2021. Наш Андрија Алексић из 3/4 одељења, освојио је 1.место у Републици!

– Женска екипа у футсалу је на одржаном међуокружном такмичењу освојила 1.место и пласирала се на Републичко такмичење!

– Наша женска рукометна екипа се тренутно налази у Кладову на Републичком такмичењу. Навијамо и за њих!
Честитке свим ученицима и наставницима који својим радом и залагањем чине да будемо поносни!