Get Adobe Flash player

Спонзори

Место за банере спонзора

Пријава

 

  

 

Распоред   полагања  допунских  испита

 

ЈАНУАР   шк.2017/2018. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

Учионица

 

Понедељак 22.01.2018.

 

 

1.

Неуропсихијатрија - вежбе

10:30

5-6

2.

Васпитање  и нега деце - матурски

10:30

5-6

3.

Здравствена нега деце( педијатријаски смер)

10:30

5-6

4.

Васпитање и нега деце(матурски изборни)

12:00

5-6

5.

Неуропсихијатрија - теорија

14:00

5-6

6.

Неурологија

14:00

5-6

7.

Медицинска етика

14:00

5-6

 

Уторак 23.01.2018.

 

 

   1.

Прва помоћ

13:00

5-6

   2.

Интерна медицина

16:30

5-6

3.

Инфектологија

14:00

5-6

4.

Хирургија

17:30

5-6

5.

Физика

17:30

18

6.

Предузетништво

17:30

18

 

Среда 24.01.2018.

 

 

1.

Анатомија и физиологија

11:30

5-6

2.

Патологија

11:30

5-6

3.

Микробиологија са епидемиологијом

11:30

5-6

4.

Хигијена

11:30

5-6

5.

Фармакологија

11:30

5-6

6.

Хемија

16:30

18

7.

Аналитичка хемија

16:30

2

8.

Педијатрија

14:00

5-6

9.

Гинекологија

09:30

5-6

 

Четвртак 25.01.2018.

 

 

1.

Латински језик

14:00

18

2.

Социологија

17:00

18

 

Петак 26.01.2018.

 

 

1.

Здравствена психологија

11:30

18

2.

Фармацеутска хемија

11:00

2

3.

Медицинска биохемија

11:00

2

4.

Фармацеутска технологија операције и поступци

11:00

2

5.

Здравствена нега I,II,II и IV ( општи смер)

13:00

5-6

 

Среда 31.01.2018.

 

 

   1.

Израда радних задатака - општи смер

07:00

болница

   2.

Израда радних задатака (фармацеутски смер)

14:45

2


 

Распоред   полагања  допунских  испита

НОВЕМБАР   шк.2017/2018. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

Учионица

 

Четвртак   23.11.2017.

 

 

1.

Српски језик и књижевност

13:15

13

2.

Књижевност за децу

13:15

13

3.

Фармацеутска технологија II

14:30

2

4.

Фармацеутска технологија  III, IV

14:30

2

5.

Фармацеутска технологија - матурски

14:30

2

6.

Фармацеутска хемија III

14:30

2

7.

Гинекологија и акушерство- вежбе

10:30

5-6

8.

Гинекологиа и акушерство - теорија

10:30

5-6

   9.

Интерна медицина

16:30

5-6

 

Петак 24.11.2017.

 

 

1.

Психологија

16:30

10

2.

Здравствена психологија

16:30

10

3.

Ботаника

10:30

4

 

Понедељак 27.11.2017.

 

 

1.

Неуропсихијатрија - вежбе

13:30

5-6

2.

Неуропсихиијатрија - теорија

14:00

5-6

3.

Неурологија

14:00

5-6

4.

Психијатрија

14:00

5-6

5.

Медицинска етика

13:30

1

6.

Верска настава

13:30

1

7.

Предузетништво

16:30

18

8.

Физика

18:00

18

 

Уторак 28.11.2017.

 

 

1.

Прва помоћ

16:15

5-6

2.

Хирургија - вежбе

16:15

5-6

3.

Хирургија - теорија

16:30

5-6

4.

Инфектологија

14:30

5-6

 

Среда 29.11.2017.

 

 

1.

Анатомија и физиологија

11:00

5-6

2.

Микробиологија са епидемиологијом

11:00

5-6

3.

Патологија

11:00

5-6

4.

Фармакологија

11:00

5-6

5.

Хигијена са здравственим васпитањем

11:00

5-6

6.

Медицинска биохемија

11:00

5-6

  7.

Броматологија са дијететиком

11:00

5-6

  8

Фармацеутска хемија са анализом лекова IV

11:00

5-6

9.

Педијатрија – вежбе

13:30

5-6

10.

Педијатрија - теорија

14:00

5-6

11.

Математика

13:15

11

 

Четвртак 30.11.2017.

 

 

1.

Здравствена нега III, IV

13:00

5-6

2.

Здравствена нега II

13:00

5-6

3.

Здравствена нега деце

13:00

5-6

4.

Здравствена нега деце раног узраста

13:00

5-6

                           

                                                                                                                 

      

                                                                                                                

           

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                             

                           

 

 

 

 

 

 

                                                                                                            


 

 


Распоред   полагање  допунских  испита

 АВГУСТ  шк.2016/2017. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

Учионица

 

Понедељак  21.08.2017.

 

 

1.

Српски језик и књижевност

10:00

14

2.

Латински језик

10:00

18

3.

Анатомија и физиологија

10:00

4

4.

Хигијена са здрвственим васпитањем

10:00

4

5.

Фармакологија

10:00

4

6.

Патологија

10:00

4

7.

Микробиологија са епидемиологијом

10:30

4

   8.

Ботаника

10:00

1

9.

Предузетништво

10:00

3

10.

Медицинска биохемија

13:00

4

11.

Прва помоћ

13:00

5-6

12.

Хирургија - вежбе

13:00

5-6

13.

Хирургија - теорија

14:00

5-6

14.

Музичко васпитање деце раног узраста

12:00

5-6

 

Уторак 22.08.2017.

 

 

1.

Медицинска етика

10:00

1

2.

Педијатрија - вежбе

11:30

5-6

3.

Неуропсихијатрија - вежбе

12:30

5-6

4.

Педијатрија - теорија

12:00

5-6

5.

Неуропсихијатрија - теорија

13:00

5-6

6.

Неурологија

13:00

5-6

7.

Психијатрија

13:00

5-6

8.

Интерна медицина

15:00

5-6

 

Среда 23.08.2017.

 

 

1.

Инфектологија

14:00

5-6

 

Уторак 29.08.2017.

 

 

1.

Здравствена психологија

09:00

1

2.

Фармакогнозија са фитотерапијом

13:30

1

3.

Организација фармацеутске делатности

13:30

1

4.

Фармацеутска технологија

14:45

1

5.

Фармацеутска хемија

14:45

1

 

Среда 30.08.2017.

 

 

1.

Гинекологија са негом - вежбе

11:00

5-6

   2.

Акушерство са негом - вежбе

11:00

5-6

   3.

Гинекологија са нега - теорија

12:00

5-6

4.

Акушерство са негом - теорија

12:00

5-6

5.

Гинекологија

12:00

5-6

 

Четвртак 31.08.2017.

 

 

1.

Здравствена нега

09:00

5-6

2.

Здравствена нега деца

09:00

5-6

3.

Васпитање и нега деце - матурски

09:00

5-6

4.

Васпитање и нега деце – матурски изборни

10:00

      5-6


                                                                                                                 Директор школе

 

                                                                                                                 Драган Новичић



Распоред полагања допунских испита

   ЈУН    шк.2016/2017. год.


Р.б.

Предмет

Време

Учионица

                                  Понедељак  19.06.2017.

1.       

Анатомија и физиологија

10:00

18

2.

Микробиологија са епидемиологијом

10:00

18

3.

Патологија

10:00

18

4

Хигијена са здравственим васпитањем

10:00

18

5.

Фармакологија

10:00

18

6.

Патофизиологија

10:00

18

7.

Ботаника

11:30

4

8.

Неуропсихијатрија - вежбе

12:00

5/6

9.

Неуропсихијатрија - теорија

12:30

18

10.

Неурологија

12:30

18

11.

Психијатрија

12:30

18

12.

Прва помоћ

17:00

5/6

  13.

Хирургија - вежбе

17:00

5/6

14.

Хирургија - теорија

18:00

5/6

15.

Фармакогнозија са фитотерапијом

13:30

2

16.

Медицинска биохемија

12:00

18

17.

Санитарна хемија

12:00

18

 

Уторак 20.06.2017.

 

 

1.

Инфектологија- вежбе

13:30

5/6

2.

Инфектологија - теорија

14:00

18

3.

Здравствена психологија

14:00

18

 

Среда 21.06.2017.

 

 

1.

Интерна медицина - вежбе

14:00

5/6

2.

Интерна медицина - теорија

15:00

18

3.

Медицинска етика

14:00

18

 

Четвртак 22.06.2017.

 

 

1.

Латински језик

10:00

18

2.

Фармацеутска технологија III,  IV

14:30

2

3.

Фармацеутска хемија

15:00

2

4.

Организација фармацеутске делатности

15:00

2

5.

Здравствена нега

09:00

5/6

6.

Здравствена нега деце

09:00

5/6

7.

Здравствена нега деце раног узраста

09:00

5/6

8.

Васпитање и нега деце - матурски

09:00

5/6

9.

Васпитање и нега деце – теорија и изборни

11:00

18

10.

Предшколска педагогија

11:00

18

 

Петак 23.06.2017.

 

 

1.

Акушерство са негом - вежбе

10:00

5/6

2.

Гинекологија са негом - вежбе

10:00

5/6

3.

Акушерство са негом – теорија

12:00

18

4.

Гинекологија са негом - теорија

12:00

18

 

Понедељак 26.06.2017.

 

 

1.

Педијатрија – вежбе

12:15

5/6

2.

Педијатрија - теорија

13:00

18

 


Распоред полагања ванредних испита

април шк.2016/2017. год.



Р.б.

Предмет

Време

Учионица

                                  Четвртак 20.04.2017.

1.       

Психологија

15:00

18

2.

Здравствена психологија

15:00

18

3.

Фармацеутска технологија IVр.

14:30

1

4.

Српски језик и књижевност

14:00

18

5.

Књижевност за децу

14:00

18

6.

Прва помоћ

16:30

5-6

7.

Хирургија - вежбе

17:30

5-6

8.

Хирургија - теорија

18:15

5-6

9.

Латински језик

13:00

18

10.

Фармацеутска хемија

14:45

1

 

Петак 21.04.2017.

 

 

1.

Интерна медицина - вежбе

14:00

5-6

2.

Интерна медицина - теорија

15:00

5-6

 

Понедељак 24.04.2017.

 

 

1.

Инфектологија - вежбе

13:00

5-6

2.

Неуропсихијатрија - вежбе

13:15

5-6

3.

Инфектологија - теорија

14:00

5-6

4.

Неурологија

14:00

5-6

5.

Психијатрија

14:00

5-6

6.

Неуропсихијатрија

14:30

5-6

 

Уторак 25.04.2017.

 

 

1.

Акушерство са негом - вежбе

11:30

5-6

2.

Акушерство са негом - теорија

12:00

18

3.

Гинекологија

12:00

18

4.

Музичка култура деце раног узраста

11:00

4

5.

Ботаника

11:30

4

 

Среда 26.04.2017.

 

 

1.

Анатомија

09:00

5-6

2.

Патологија

09:00

5-6

3.

Микробиологија са епидемиологијом

09:00

5-6

4.

Хигијена са здравственим васпитањем

09:00

5-6

5.

Фармакологија

09:00

5-6

6.

Увод у клиничку фармацију

09:00

5-6

7.

Медицинска биохемија

12:00

5-6

8.

Санитарна хемија

12:00

5-6

9.

Педијатрија са негом - вежбе

12:45

5-6

10.

Педијатрија - теорија

13:30

5-6

 

Четвртак 27.04.2017.

 

 

1.

Фармацеутско технолошке операције и посту.

11:30

1

2.

Фармакогнозија са фитотерапијом

11:30

1

3.

Организација фармацеутске делатности

11:30

1

4.

Медицинска етика

12:30

2

 

Петак 28.04.2017.

 

 

1.

Фармацеутска технологија III.р.

14:30

18

2.

Васпитање и нега деце – теорија и изборни

14:50

18

3.

Васпитање и нега деце - вежбе

12:30

5-6

4

Здравствена нега деце

12:30

5-6

5.

Здравствена нега деце раног узраста

12:30

5-6

6.

Здравствена нега – II р.

12:30

5-6

7.

Здравствена нега – I,III, IV  р. и матурски

12:30

5-6

8.

Предузетништво

11:30

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Директор школе

Драган Новичић
























Распоред полагања ванредних испита

НОВЕМБАР шк.2015/2016. год.


Р.б.

Предмет

Време

Учионица

                                  Уторак  22.11.2016.

 

1.

Гинекологија и акушерство - вежбе

12:00

6

2.

Гинекологија и акушерство - теорија

12:00

6

 

Среда 23.11.2016.

 

 

1.

Анатомија и физиологија

10:00

18

2.

Патологија

10:00

18

3.

Микробиологија са епидемиологијом

10:00

18

4.

Фармакологија

10:00

18

5.

Хигијена са здравственим васпитањем

10:00

18

6.

Педијатрија - вежбе

13:00

18

7.

Педијатрија - теорија

13:40

18

8.

Фармацеутска технологија

17:00

2

9.

Фармакогнозија

17:00

2

 

Четвртак 24.11.2016.

 

 

10.

Психологија

14:45

18

11.

Дечија психологија

14:45

18

 

Петак 25.11.2016.

 

 

   1.

Инфектологија  - вежбе

13:00

5-6

   2.

Инфектологија - теорија

14:00

5-6

   3.

Инфектологија – матурски изборни

14:00

5-6

 

Понедељак 28.11.2016

 

 

1.

Интерна медицина - вежбе

16:00

5-6

2.

Интерна медицина - теорија

17:00

5-6

3.

Извлачење радних задатака за матурски испит из здравствене неге

( Марија Плећаш и Марија Живановић)

14:15

 

4.

Тест стручних знања- матурски испит

( Марија Плећаш и Марија Живановић)

15:00

18

 

Уторак 29.11.2016.

 

 

1.

Увод у козметологију

17:30

2

2.

Хирургија – вежбе

15:00

5-6

3.

Хирургија - теорија

16:00

5-6

4.

Фармакогнозија са фититерапијом

13:00

2

5.

Организација фармацеутске делатности

13:00

2

 

Среда 30.11.2016.

 

 

1.

Болница- здравствена нега- матурски

( Марија Плећаш и Марија Живановић)

07:00

 

2

Здравствена нега

13:00

5-6

3.

Здравствена нега (матурски) Савић Сања

13:00

5-6

4.

Здравствена нега деце раног узраста

13:00

5-6

5.

Здравствена нега деце

13:00

5-6

6.

Васпитање и нега деце - вежбе

13:00

18

7.

Васпитање и нега деце- матурски

13:00

18

8.

Васпитање и нега деце - теорија

14:00

18

9.

Ботаника

14:50

4

 

Четвртак 01.12.2016.

 

 

1.

Испитни одбор

12:45

 

2.

Српски језик и књижевност - писмени

13:00

18

3.

Књижевност за децу - писмени

13:00

18

4.

Неуропсихијатрија - вежбе

13:30

5-6

5.

Неуропсихијатрија - теорија

14:00

5-6

6.

Неурологија - теорија

14:00

5-6

.

                                    

                                                                                   

                  

Распоред полагања ванредних испита

АВГУСТ  шк.2015/2016. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

Учионица

Понедељак  22.08.2016.

1.

Енглески језик

10:15

18

2.

Здравствена нега

11:00

5-6

3.

Здравствена нега –матурски

11:00

5-6

4.

Фармакогнозија са фитотерапијом

12:00

2

5.

Организација фармацеутске делатности

12:00

2

Уторак 23.08.2016.

1.

Испитни одбор

9:00

 

2.

Српски језик и књижевност матурски

9:15

13

3.

Психологија

11:00

9

4.

Неурологија

13:00

5-6

5.

Психијатрија

13:00

5-6

6.

Гинекологија вежбе

14:00

5-6

7.

Гинекологија теорија

14:45

5-6

Четвртак 25.08.2016.

1.

Педијатрија са негом- вежбе

12:00

5-6

2.

Педијатрија са негом- теорија

13:00

5-6

Понедељак 29.08.2016.

1.                 

Анатомија

9:00

4

2.                 

Патологија

9:00

4

3.                 

Микробиологија

9:00

4

4.                 

Фармакологија

9:00

4

5.                 

Хигијена

9:00

4

6.                 

Инфектологија - матурски

14:00

5-6

Среда 31.08.2016.

1.

Хемија

10:00

20

2.

Васпитање и нега деце

09:00

5-6

3.

Предузетништво

11:30

1

4.

Здравствена нега деце раног узраста

09:00

5-6

5.

Здравствена нега деце

09:00

5-6

6.

Здравствена нега деце матурски

09:00

5-6

7.

Предшколска педагогија

10:00

5-6

8.

Васпитање и нега деце теорија

10:00

5-6

Четвртак 01.09.2016.

1.

Биологија

10:00

4

2.

Ботаника

10:00

4

3.

Фармакогнозија 3

14:30

2

Петак 02.09.2016.

1.

Хирургија вежбе

11:00

5-6

2

Хирургија теорија

12:00

5-6

3.

Прва помоћ

11:00

5-6

Понедељак 05.09.2016.

1.

Интерне медицина вежбе

14:00

5-6

2.

Интерна медицина теорија

15:00

5-6

Среда 07.09.2016.

1.

Медицинска етика

12:00

5-6

                           

                                                                                                                 Директор школе

                                                                                                                 Драган Новичић

 

            

Распоред полагања ванредних испита

ЈУН  шк.2015/2016. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

Учионица

 

Понедељак  20.06.2016.

 

 

1.

Психологија и дечја психологија

11:00

5-6

2.

Инфектологија - вежбе

13:00

5-6

3.

Инфектологија - теорија

14:00

5-6

4.

Фармацеутска технологија III

12:00

5-6

5.

Фармацеутска технологија II

14:30

5-6

6.

Фармацеутска технологија - матурски

14:30

5-6

7.

Фармакогнозија

14:30

5-6

 

Уторак 21.06.2016.

 

 

1.

Хириргија - вежбе

15:00

5-6

2.

Прва помоћ

15:00

5-6

3.

Хирургија - теорија

17:00

5-6

4.

Организација фармацеутске делатности

11:30

2

5.

Фармакогнозија са фитотерапијом

11:30

2

 

Среда  22.06.2016.

 

 

1.

Филозофија

10:00

1

2.

Медицинска етика

10:00

1

3.

Интерна медицина - вежбе

14:00

5-6

4.

Интерна медицина - теорија

15:00

5-6

5.

Верска настава

10:00

1

 

Четвртак  23.06.2016.

 

 

1.

Анатомија и физиологија

08:00

4

2.

Микробиологија

08:30

4

3.

Патологија

09:00

4

4.

Фармакологија

09:00

4

5.

Хигијена са здравственим васпитањем

09:00

4

6.

Неуропсихијатрија - теорија

13:30

5-6

7.

Енглески језик

10:00

18

8.

Неуропсихијатрија - теорија

14:30

5-6

 

Петак 24.06.2016.

 

 

1.

Гинекологија и акушерство- вежбе

13:30

5-6

2.

Гинекологија и акушерство- теорија

14:30

5-6

3.

Здравствена нега деце - матурски

10:00

5-6

4.

Здравствена нега деце

10:00

5-6

   5.

Здравствена нега деце раног узраста

10:00

5-6

   6.

Васпитање и нега деце- вежбе

09:30

5-6

7.

Васпитање и нега деце - теорија

10:00

20

8.

Предшколска педагогија

10:00

20

9.

Медицинска биохемија

11:00

2

10.

Фармацеутска хемија

11:00

2

 

Четвртак 30.06.2016.

 

 

1.

Здравствена нега

12:00

5-6

2.

Социологија

12:00

1

3.

Биологија, ботаника

12:00

4

4.

Српски језик и књижевност

12:00

13

5.

Књижевност за децу

12:00

13

6.

Музичко васпитање деце раног узраста

12:00

5-6

 

Понедељак 04.07.2016.

 

 

1.

Педијатрија са негом- вежбе

12:00

5-7

2.

Педијатрија са негом- теорија

13:00

5-7

                           

                                                                                                                

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор школе

 

                                                                                            Драган Новичић                                                                                                             

Распоред полагања ванредних испита

ЈАНУАР  шк.2015/2016. год.

 

Р.б.

Предмет

Време

 

Четвртак  21.01.2016.

 

1.

Латински језик

13:15

 

Петак 22.01.2016.

 

1.

Музичко васпитање деце таног узраста

11:00

2.

Психологија – матурски (изборни)

11:00

3.

Дечија психологија

11:00

4.

Медицинска биохемија

11:00

5.

Фармацеутска хемија

11:00

6.

Здравствена нега деце- педијатријски смер

12:00

7.

Здравствена  нега деце раног узраста – васпитачки смер

12:00

8.

Васпитање и нега деце - вежбе

12:00

9.

Васпитање и нега деце -матурски

12:00

10.

Васпитање и нега деце - теорија

14:50

11.

Педијатрија - вежбе

12:00

12.

Педијатрија - теорија

16:30

 

Понедељак 25.01.2016.

 

1.

Гинекологија са негом - вежбе

11:00

2.

Гинекологија са негом- теорија

12:00

3.

Здравствена нега 1,2,3,4 и матурски

11:00

 

Уторак 26.01.2016.

 

1.

Прва помоћ

13:00

2.

Инфектологија са негом - вежбе

13:00

3.

Инфектологија са негом- теорија

14:00

4.

Хирургија са негом - вежбе

13:00

5.

Хирургија са негом - теорија

16:00

 

Четвртак  28.01.2016.

 

1.

Анатомија и физиологија

09:00

2.

Микробиологија са епидемиологијом

09:00

3.

Патологија

09:00

4.

Фармакологија

09:00

5.

Медицинска етика

11:40

6.

Филозофија

11:40

7.

Неуропсихијатрија - вежбе

14:00

8.

Неуропсихијатрија - теорија

14:30

   9.

Српски језик и књижевност - матурски

13:00

 

Петак 29.01.2016.

 

1.

Фармацеутско технолошке операције и поступци

10:00

2.

Фармацеутска технологија - матурски

14:30

                           

 

        

               

                                                                                                                                                                                                                  Директор школе

 

                                                                                        Драган Новичић                                                                                    

 

                                                                                                                

                                                                                                   


                         

Распоред припремне наставе за трећи разред

за ученике на преквалификацији мај-јун 2015

(педијатријска сестра)


Распоред припремне наставе за трећи разред

 

за ученике на преквалификацији мај-јун 2015

(без педијатријске сестре)


Распоред полагања ванредних испита

 

ЈУН шк. 2014 /2015. год.

 

 

Р.б.

Предмет

Време

 

 

                    

Петак 19.06.2015

 

1.

Здравствена нега деце раног узраста

10:00

2.

Васпитање и нега деце – вежбе

10:00

3.

Васпитање и нега деце- матурски

10:00

4.

Васпитање и нега деце-теорија

11:00

5.

Васпитање и нега деце-изборни матурски

11:00

 

Предшколска педагогија

11:00

6.

Неуропсихијатрија - вежбе

12:00

7.

Педијатрија - вежбе

12:00

8.

Здравствена нега деце

12:00

9

Неуропсихијатрија - теорија

14:00

10.

Педијатрија – теорија

14:30

11.

Психологија

13:00

12.

Дечја психологија

13:00

 

 

 

Понедељак 22.06.2015.

 

1.

Хемија

9:00

2.

Аналитичка хемија

9:00

3.

Историја

10:30

4.

Фармацеутска хемија

11:00

5.

Санитарна хемија

11:00

6.

Увод у козметологију

11:00

7.

Микробиологија-лаборанти

11:00

8.

Фармацеутска технологија 2

14:30

9.

Фармацеутска тех. матурски

14:30

 

 

 

Уторак 23.06.2015.

 

1.

Инфектологија-вежбе

12:30

2.

Инфектологија –теорија

14:00

3.

Биологија

13:30

4.

Ботаника

13:30

5.

Физика

12:00

 

 

 

Среда 24.06.2015

 

1.

Српски језик и књижевност – писмени

9:00

2.

Српски језик и књижевност- матурски

9:00

3.

Књижевност за децу

9:00

4.

Испитни одбор

8:50

5.

Хирургија-вежбе

14:00

6.

Хирургија-теорија

14:00

7.

Анатомија и физиологија

9:00

8.

Микробиологија

9:00

10.

Фармакологија

9:00

11.

Здравствена нега ( општи смер)

9:00

 

 

 

 

 

 

Четвртак 25.06.2015.

 

 

1.

Интерна медицина –вежбе

12:30

2.

Интерна медицина-теорија

14:00

3.

Патологија

9:00

4.

Хигијена

9:00

5.

Здравствена заштита  и прва помоћ

9:00

6.

Парцијална протеза –вежбе матурски

9:00

7.

Парцијална протеза –теорија изборни

14:00

8.

Гинекологија –вежбе

14:00

9.

Гинекологија-теорија

15:00


 

Директор школе

 

___________________

Драган Новичић

 

 




 

Анкета

КОЈИ СУ НАЈЧЕШЋИ РАЗЛОЗИ ИЗОСТАЈАЊА УЧЕНИКА СА НАСТАВЕ?

Болест - 41.2%
Избегавање контролних вежби и писмених задатака - 52.9%
Незанимљива настава - 5.9%
Породична ситуација - 0%
Нешто друго - 0%

Укупно гласова: 17
Гласање у овој анкети је завршено u: 17 мај 2014 - 12:46