Get Adobe Flash player


ТЕРМИНИ (ДАН И ЧАС) ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА КОД  ОДЕЉЕЊСКИХ СТАРЕШИНА 2018/19.

Име и презиме одељ.старешине Одељење Образовни профил Време пријема родитеља
Тамара Ђурић I/1 Фармацеутски техничар Понедељак  1745-1830  
Миомир Ђорђевић I/2 Медицинска сестра – техничар Петак 14-1445
Драган Аврамовић I/3 Медицинска сестра – васпитач   Четвртак 17-1730
Марија Стокић I/4 Зубни техничар  Петак 1310-14
Драгана Стевановић II/1 Лабораторијски техничар  Среда 1540-1620
Биљана Јанковић II/2 Медицинска сестра – техничар  Среда 1130-1620
Ружица Лазић II/3 Медицинска сестра – васпитач Четвртак 1445-1225
ДрашкоМиленковић II/4 Зубни техничар  Уторак 1540-1625
Јелена М. Манојловић III/1 Фармацеутски техничар  Петак 930-1030
Јасминка Стојановић III/2 Медицинска сестра – техничар  Среда 14-1445
Ивана Љубеновић III/3 Гинеколошко-акушерска сестра Петак 1535-1620
Гордана Стојановић III/4 Зубни техничар Понедељак   1535-1620
Сања Ивковић   IV/1 Фармацеутски техничар  Среда 1225-1310
Андријана Митровић   IV/2 Медицинска сестра – техничар  Петак 1225-1310
Снежана Матић IV/3 Педијатријска сестра – техничар  Уторак 1645-1730
Наташа Милојевић   IV/4 Зубни техничар  Четвртак 14-1445

                                                                                                                            Директор школе:  Драган Новичић 

ТЕРМИНИ (ДАН И ЧАС) ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА КОД  ОДЕЉЕЊСКИХ СТАРЕШИНА 2017/18.

Име и презиме одељ.старешине Одељење Образовни профил Време пријема родитеља
Драгана Стевановић I/1 Лабораторијски техничар уторак 1630-1715ч
Биљана Јанковић I/2 Медицинска сестра – техничар четвртак 1030-1130ч
Ружица Лазић I/3 Медицинска сестра – васпитач четвртак 1315-1400ч
Миленковић Драшко I/4 Зубни техничар понедељак 1025-1130ч
Јелена М Манојловић II/1 Фармацеутски техничар уторак 1225-1310ч
Јасминка Стојановић II/2 Медицинска сестра – техничар среда 1225-1310ч
Ивана Љубеновић II/3 Гинеколошко-акушерска сестра четвртак 1225-1310ч
Гордана Стојановић II/4 Зубни техничар петак 1540-1625ч
Сања Ивковић   III/1 Фармацеутски техничар понедељак 1910-1955ч
Андријана Митровић   III/2 Медицинска сестра – техничар петак 1400-1445ч
Снежана Матића III/3 Педијатријска сестра – техничар среда 1630-1730ч
Наташа Милојевић   III/4 Зубни техничар среда 1530-1625ч
Јадранка Васић IV/1 Фармацеутски техничар петак 1815-1910ч
Миомир Ђорђевић IV/2 Медицинска сестра – техничар понедељак 1645-1730ч
Драгица Лазовић IV/3 Медицинска сестра – техничар уторак                   1400-1445ч
Марија Стокић IV/4 Зубни техничар понедељак 1400-1445ч
Драган Аврамовић IV/5 Медицинска сестра – васпитач петак 1830-1915ч

                                                                                                                            Директор школе:  

Драган Новичић



Календар
September 2019
M T W T F S S
« Dec    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30